Motto: ,,Spokojený zákazník je náš cíl'' - PRODEJNA: Plynárenská 533/12, Slaný 274 01

28 - Oleje + Maziva + Kapaliny -> Ostatní Přípravky

NASUCHO - mikrovláknová utěrka 

Cena: Kč s DPH
Barva:
Výrobce: ČR
Hmotnost: Do 5 kg
Množství skladem:2
Množství:
 

Nasucho utěrka z mikrovlákna je jedinou správnou volbou pro profesionální péči při čistění auta. Naše utěrky z mikrovlákna dodají vynikající výsledek okamžitého lesku povrchu jakéhokoli laku, skla, folie, slitin a plastických hmot. Tyto utěrky zajistí precizní výsledek každému včetně spolehlivé práce v detailech čištění. Utěrky jsou ultra absorpční, je možné je použít na mokrých i suchých površích. Jsou super odolné, můžete je prát v pračce, a přesto vám budou znovu a znovu poskytovat tutéž kvalitní službu. Jsou velmi měkké a odolné, nepouští vlákna. Mikrovláknové utěrky jsou speciálně vyvinuté ve složení z polyesteru a polyamidu. Dodávají se ve dvou barevných provedeních. Tento úžasný prostředek vám zajistí nejen prvotřídní a zároveň velmi snadno dosažitelné výsledky v čištění vozidel, je ideálním pomocníkem i v domácnosti.

 

Vyčistí, naleští a rozzáří

Mikrovláknová utěrka vám umožní vynikající profesionální výsledky v péči o povrchy automobilů, motocyklů, karavanů, lodí a letadel. Nabízí naprosto všestranné použití pro metodu mytí vozidel na sucho. Do detailu vyleští. Stačí jednoduše navlhčit a setřít.

 

Díky lepší vazbě vláken, než je u běžných látkových utěrek, absorbuje větší množství vody. Látka je  tlustší a měkčí. Revoluční skosené hrany utěrky zabraňují uvolňování vláken a třepení, navíc pomáhají odstranit přebytečný vosk bez poškrábání povrchu a zamezují vzniku šmouh.  Výborně zachycují prach, čistí a i po zaschnutí čistícího prostředku dokážou rozzářit povrch vysokým leskem.

 

 

Jedná se o opravdu vynikající, vysoce kvalitní mikrovláknové utěrky. Vynikající  pevná vazba vláken a dvojité švy na okrajích zajišťují jejich opravdu dlouho životnost. Obsahující více než 90.000 vláken na čtvereční palec. Utěrka navíc obsahuje jedinečná vlákna s kulatými hranami v rozměrech 40 x 40 cm, 380 GSM. Naše utěrka z mikrovlákna snadno čistí, leští, rozzáří povrch. Zadrží veškeré nečistoty a zabrání jejich opětovnému usazování.

 

 POSTUP ČIŠTĚNÍ UTĚRKOU:

  1. Zvolte si dle barvy  microvláknovou  utěrku  (barvy modrá/zelená nebo dvě  utěrky téže barvy), která bude na první   čištění a která bude na dočištění.
  2. Naneste (nastříkejte) přípravek na jednu část automobilu, motorky  a nechte cca 10 sekund působit.
  3. Zvolenou utěrku přeložte na čtvrtiny  a vždy čistěte nepoužitou částí.
  4. Stíráme vždy jedním směrem.
  5. Po základním vyčištění pak druhou utěrkou (jiná barva) doleštíme celý díl.
  6. Tento postup opakujeme na celé auto, motorku.

« zpět